کارخانه تولیدی آکوافینا

معنی آکوافینا چیست؟

آکوافینا از دو کلمه "آکوا" به معنای آب و "فینا" به معنای خالص، زلال و شفاف تشکیل شده است.

تاریخچه تاسیس آکوافینا در جهان

آکوافینا در سال 1994 درمنطقه Witchia، واقع در ایالت کانزاس آمریکا معرفی شد و تا سال 1997 در تمامی ایالات آمریکا توزیع و قابل دسترس گردید و از زمان آغاز به کار تولید آن در تعدادی از کشورهای قاره آمریکا ،اروپا و آسیا وارد شده است. کسب محبوبیت این محصول به دلیل خلوص بالا و طعم عالی آن در میان مصرف کنندگان می باشد. در حال حاضر آکوافینا پر فروش ترین نشان تجاری آب بسته بندی شده درجهان محسوب می شود.

سهم آکوافینا در بازار جهانی آب بسته بندی

آکوافینا در حدود 45% از سهم آب بسته بندی شده مصرفی در جهان را به خود اختصاص داده است.

تفاوت آکوافینا باسایر آب بسته بندی شده (آبهای معدنی)

آکوافینا برای تصفیه آب ازیک مجموعه سیستمهای پیشرفته خالص سازی نظیراسمز معکوس، ازن زنی و... در جهت تولید آب خالص استفاده می کند، در حالی که سایر نشانهای تجاری آب بسته بندی (معدنی) ممکن است همچنان فاقد مراحل تصفیه ذکر شده باشند.

ما همچنین می دانیم که شما به دلیل بهایی که برای آب بسته بندی شده آکوافینا می پردازید، توقع خلوصی بالا و طعم و کیفیتی عالی دارید. بدین منظور آکوافینا میلیونها دلار در خصوص توسعه فرآیندهای تصفیه و رعایت اصول استانداردهای مراجع ذیصلاح در سراسر جهان هزینه کرده است.

رویه تولید آکوافینا

آب آکوافینا آبی است که با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای تصفیه شده که خالص سازی مرحله به مرحله می باشد. آب از سفره آب زیرزمینی درعمق 300 متری (زمین) خارج شده وازمراحل تصفیه که شامل: کلرزنی مجدد، صافی شن، صافی کربن، صافی میکرونی، میکروب زدایی با لامپ UV، اسمز معکوس، صافی پولیش، صافی نهایی، افزودن املاح متعادل شده و نیز ازن زنی می باشد، عبور کرده ودر نهایت آبی کاملاً خالص با ترکیباتی از املاح معدنی استاندارد شده به دست شما می رسد.

تاریخچه تاسیس آکوافینا در ایران

تاریخچه تاسیس آکوافینا درایران بر مبنای تامین نیاز مصرف کنندگان که آبی با کیفیت و ارزش بالا (منحصر به فرد) را مد نظر داشته اند بازمی گردد.جهت نیل به این مقصود شرکت تولیدی نوشابه ارم نوش با همکاری شرکت پپسی کولا بین الملل، به اجرای موفقیت آمیز این طرح در ایران نایل آمدند.

پروژه کارخانه آکوافینا

طراحی کارخانه در سال 2007 صورت پذیرفت، اما اجرای فیزیکی آن در ابتدای سال 2008 آغاز گردید. کلیه تاسیسات تحت نظارت نیروهای متخصص و مجرب بین المللی جهت دستیابی به استانداردهای ملی و جهانی و همچنین حفظ کیفیت اجرای آن انجام گردید. درژانویه سال 2009 عملیات عمرانی آکوافینا (احداث کارخانه) پایان پذیرفت.

نمای کارخانه به لحاظ ظاهری و همچنین ماشین آلات در نوع خود بی نظیر بوده و به این لحاظ یکی از بالاترین استانداردهای بین المللی را به خود اختصاص داده است. فعالیت کارخانه پس از نصب و راه اندازی ماشین آلات در سپتامبر 2009 آغاز گردید.

مساحت کارخانه و ظرفیت ماشین آلات

مساحت تقریبی کل کارخانه 12800 متر مربع و زیربنای آن حدود 5789 متر مربع می باشد. ماشین آلات پیشرفته آن شامل سیستم تصفیه آب ازشرکت مهندسی آبICE (از کشور فرانسه) و خط تولید و بسته بندی آن ازشرکت ایتالیایی-فرانسوی Sidel می باشد.ظرفیت تولید کل کارخانه 18000 بطری در ساعت است.آدرس: تهران، کیلومتر 10 جاده مخصوص- روبروی بیمه البرز-
خیابان 28(شهید عاشری)- کارخانه آکوفینا
تلفن: 5 - 44545771
فکس: 44545770
ایمیل :info@aquafinairan.com