استانداردها و برتری های ارم نوش

استانداردها و تقدیرنامه ها

شرکت ارم نوش از بزرگترین شرکت های تولید نوشابه در ایران می باشد. این شرکت در راستای فعالیت های خود به برتری هایی دست یافته است که از جمله این دست آورد ها می توان به موارد ذیل اشاره داشت.

بهره گیری از دستگاه های نوشابه ساز INTER MIX ساخت شرکت SIDEL ایتالیا که امکان تولید همزمان سه گونه محصول را فراهم ساخته است.
بهره گیری از سه دستگاه بطری ساز BLOW MOULDING ساخت شرکت SIG CORPOPLAST آلمان با قابلیت تولید 000/70 بطری در ساعت.

بهره برداری از خط تولید پیوسته (CONTINUOUS) کاملاً خودکار شربت سازی ساخت شرکت VAN DER MOLEN آلمان مجهز به دستگاه های کانتی مول و پاستوریزاتور با ظرفیت ساخت 20 هزار لیتر شربت در ساعت.

بهره برداری از واحد عصاره سازی با ظرفیت ذخیره سازی 000/160 لیتر عصاره در تانک های تماماً ضد زنگ (STAINLESS STEEL) پنج و ده واحدی، جهت تولید 800 هزار لیتر نوشابه.

از دیگر دست آوردهای شرکت ارم نوش می توان به برتری های فنی شرکت اشاره داشت که، فراهم آورنده اعتماد و اطمینان بالای مصرف کنندگان محصولات ارم نوش و تضمین کننده سلامت و کیفیت نوشابه های تولیدی است. برخی دیگر از سرآمدی های تجهیزاتی و تکنولوژیک ارم نوش از تولید کنندگان نوشابه در ایران را می توان چنین عنوان نمود.

نصب و راه اندازی دو خط تولید دربهای پلاستیکی DOUBLE SEAL ساخت شرکت HUSKY کانادا مجهز به دستگاه چاپ TAMPO PRINT آلمان با قابلیت تولید 500 میلیون درب در سال با قالب های ساخت شرکت CORVAGLIA سوئیس.

نصب و راه اندازی تصفیه خانه مدرن و تماماً ضد زنگ ساخت شرکت ICE فرانسه با ظرفیت پالایش یکصد مترمکعب آب در ساعت، این تصفیه خانه به دستگاه های پالایشگر و کنترل کننده RO ،ازنایزر، UV و نیز واحد غنی سازی آب مجهز است.

به کارگیری تجهیزات گرمایش، سرمایش، هوای فشرده و برق مصرفی پیشرفته و مدرن، با قابلیت اعتماد و اطمینان (RELIABILITY) بالا و تضمین کننده ایمنی و مطلوبیت شرایط کار.

برتری های ارم نوش

کارخانه ارم نوش از بزرگترین شرکت های تولید نوشابه در ایران می باشد. از جمله برتری هایی این شرکت می توان به موارد ذیل اشاره داشت:
 1. موقعیت جغرافیایی

  کارخانه ارم نوش در 10 کیلومتری پایتخت ایران واقع شده و از قابلیت توزیع به موقع محصولات خود در بزرگترین بازار مصرف یعنی شهر تهران برخور دار است.
  آب، مهمترین و عمده ترین ماده اولیه بکار رفته در نوشابه ها می باشد. همچنین این ماده در ضدعفونی، شستشو و بهداشت نقش به سزایی ایفا می کند. کارخانه ارم نوش در یکی از بهترین نقاطی واقع شده که به منابع آب های زیرزمینی با فاکتورهای مناسب دسترسی دارد.
 2. تجهیزات مدرن و پیشرفته

  برای تولید نوشابه در کارخانه ارم نوش، از مدرن ترین تجهیزات روز اروپا استفاده می گردد. این امر به کیفیت بالا و مداوم محصول، تولید ماده غذایی ایمن و عاری از آلودگی و سرعت بالای تولید در این شرکت منجر گردیده است. از جمله تجهیزات بکار رفته به موارد زیر می توان اشاره نمود:
  • نصب و راه اندازی تصفیه خانه مدرن و تماماً استینلس استیل ساخت شرکت ICE فرانسه با ظرفیت پالایش یکصد مترمکعب آب در ساعت، این تصفیه خانه به دستگاه های پالایشگر و کنترل کننده RO ،ازونایزر، UV و نیز واحد غنی سازی آب مجهز است.
  • خط تولید پیوسته کاملاً خودکار شربت سازی ساخت شرکت VAN DER MOLEN آلمان مجهز به دستگاه های کانتی مول و پاستوریزاتور با ظرفیت ساخت 20 هزار لیتر شربت در ساعت.
  • واحد عصاره سازی با ظرفیت ذخیره سازی 000/160 لیتر عصاره در تانک های تماماً استیل ضد زنگ (Stainless Steel) پنج و ده واحدی، جهت تولید 800 هزار لیتر نوشابه.
  • بهره گیری از دستگاه های نوشابه ساز INTER MIX ساخت شرکت SIDEL ایتالیا که امکان تولید همزمان سه گونه محصول را فراهم ساخته است.
  • بهره گیری از سه دستگاه بطری ساز BLOW MOULDING ساخت شرکت SIG CORPOPLAST آلمان با قابلیت تولید 000/70 بطری در ساعت.
  • نصب و راه اندازی دو خط تولید دربهای پلاستیکی DOUBLE SEAL ساخت شرکت HUSKY کانادا مجهز به دستگاه چاپ TAMPO PRINT آلمان با قابلیت تولید 500 میلیون درب در سال با قالب های ساخت شرکت CORVAGLIA سوئیس.
  • به کارگیری تجهیزات گرمایش، سرمایش، هوای فشرده و برق مصرفی پیشرفته و مدرن، با قابلیت اعتماد و اطمینان بالا و تضمین کننده ایمنی و مطلوبیت شرایط کار.
 3. تولید تحت لیسانس شرکت های 7Up

  کارخانه ارم نوش مفختر است که تحت لیسانس شرکت سون آپ بین المللی محصولات خود را تولید می کند. عصاره و ترکیبات compound شده نوشابه مستقیماً به صورت package از شرکت سون آپ ارسال شده و تحت نظارت مسئولین کنترل کیفی معرفی شده از سوی آن شرکت در ارم نوش فرایند تبدیل شدن به نوشابه را سپری می کند.
  پارامترهای تمامی مواد اولیه، افزودنی و محصول و نیز پارامترهای فرایندهای تولید در کلیه مراحل دریافت، حین تولید و پس از تولید به طور منظم توسط مسئولین کنترل کیفیت مطابق معیارهای شرکت سون آپ بین المللی و استانداردهای ملی مورد آزمون و کنترل قرار می گیرند.
 4. مدیران و پرسنل با تجربه

  مدیران ارشد شرکت ارم نوش دارای تحصیلات عالیه دکتری، فوق لیسانس و لیسانس در زمینه های تخصصی مختلف از جمله پزشکی، مهندسی مکانیک، الکترونیک، صنایع، صنایع غذایی و مدیریت بوده که از تجربه و سابقه کار بالا در شرکت های نوشابه سازی Pepsi خارج کشور و صنعت نوشابه سازی برخوردار هستند.
 5. استانداردهای ملی و بین المللی

  کارخانه ارم نوش علاوه بر دریافت نشان استاندارد ملی برای تمامی محصولات خود، ضمن پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (Quality Management System)، سیستم تحلیل خطرات و نقاط کنترل بحرانی (HACCP) و سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی (Food Safety Management System) مفتخر به دریافت استانداردهای بین المللی ISO 9001، HACCP و ISO 22000 در زمینه تولید نوشابه از شرکت MIC انگلستان گردیده است.
  دریافت این استانداردها نشان دهنده اهمیت این شرکت به مشتری مداری، کیفیت محصول، و سلامت مصرف کنندگان می باشد.