کارخانه ارم نوش

شرکت تولیدی ارم نوش، یکی از پیشرفته ترین و بزرگ ترین بنگاه های تولید نوشابه های گازدار غیرالکلی در کشور است که در سال 1376، در فضایی به مساحت یک هکتار با زیر بنای بیش از پنج هزار متر مربع، در تهران تاسیس گردید. عرضه محصولات متنوع شرکت ارم نوش، از سال 1378 و در پی نصب نخستین خط تولید توسط شرکت SASIB ایتالیا آغاز گردید. از همان زمان نام « ارم» به نامی آشنا در صنعت نوشابه سازی کشور بدل گردید.

شرکت ارم نوش تولید کننده انواع نوشابه در سال 1382 در پی تغییرات مدیریت و مالکیت، به تمامی تحول پذیرفته و تحت مدیریت پویا و منحصر به فرد جناب آقای دکتر رضا ابرقویی، و با بهره گیری از تیم مدیریتی آینده نگر و کارآفرین، کارکنانی خلاق و علاقه مند، و تجهیزاتی پیشرفته و یگانه، راهسپار تسخیر بازارهای داخلی و خارجی است.

نوشابه ها ودیگر محصولات ارم نوش در بطری های یک بار مصرف PET عرضه می شوند و در تولید و بسته بندی آنها پیشرفته ترین تجهیزات و خط تولید مکانیزه و خودکار با کمترین دخالت دست، به خدمت گرفته شده اند. شرکت ارم نوش هم اینک دارای چهار خط تولید نوشابه کاملاً اتوماتیک و پیشرفته ساخت شرکت SIDEL GROUP ایتالیا است که ظرفیت فرآوری 64/000 بطری 1/5 لیتری در ساعت یا 90/000 بطری 300 سی سی در ساعت را با امکانات منحصر به فرد فنی همچون « بلومولدینگ« ، «تری بلاک»، « برچسب زن های خطی و روتاری»،« BOPP» «شرینگ رپر»، « نقاله ه، کانوایرهای هوایی» و سایر تجهیزات و ماشین آلات را در اختیار دارد.

دستارود این همه تلاش اعتمادی است که شما به « ارم » داشته و دارید.

شرکت ارم نوش در پرتو حمایت موثر مصرف کنندگان و اعتماد بالایی که از سوی جامعه فراهم آمده، راهسپار توسعه و گسترش افق های عملکردی است: تنوع محصولات، بسته بندی بهتر و زیباتر، در اختیار گرفتن بازارهای جدید در منطقه و جهان و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، سرفصل های اقدامات آتی ما است.


آدرس: تهران، کیلومتر 10 جاده مخصوص- روبروی بیمه البرز-
خیابان 28(شهید عاشری)
تلفن: 20 - 44545315
فکس: 44545314
ایمیل :
info@eram-group.com          headoffice@eram-group.comبزرگنمایی کارخانه ارم نوش