کارخانه پپسی تبریز

کارخانه پپسی تبریزیکی از مجموعه های عظیم شرکت ارم نوش در جنوب شرقی شهر تبریز در کیلومتر 22 جاده تبریز- تهران واقع می باشد. عملیات احداث و کلنگ زنی این کارخانه در اردیبهشت ماه 1386 و بهره برداری و شروع و تولید آن در بهمن ماه سال 1387 صورت پذیرفت.

مشخصات کلی:

این کارخانه دارای سوله تولید اصلی، 3 طبقه ساختمان اداری، ساختمان انبار و دارای تعمیرگاه مکانیکی و فنی می باشد.

این واحد تولیدی دارای 2 خط تولید نوشابه ی پت (pet) در سایز های متفاوت و یک 1 خط تولیدی نوشابه قوطی فلزی می باشد.

ظرفیت تولیدی خطوط:

خط یک دارای ظرفیت تولیدی نوشابه ی 330 میلی لیتر، 22000 بطری در ساعت و تولید نوشابه 1.5 لیتری، 12000 بطری در ساعت را دارا می باشد.

این کارخانه مجهز به یکی از پیشرفته ترین و مجهز ترین آزمایشگاه های تولیدی نوشابه در سطح خاورمیانه بوده و همچنین دارای بخش های جانبی اطاق میکروبیولوژی و اطاق استریل می باشد.

محصولات تولیدی این واحد اعم از نوشابه های پپسی، میراند، سون آپ و پپسی دایت در دو سایز تولیدی 330 میلی لیتر و همچنین نوشابه های قوطی فلزی در سایز 330 میلی لیتر می باشد.

عرضه محصولات تولیدی این کارخانه بطور کلی در استان های شمال غرب کشور ایران، اعم از استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، ایلام، مرکزی، لرستان و قم می باشد.

تیم فروش:

در مناطق تحت پوشش عنوان شده این واحد دارای شعب عرضه مستقیم محصول در استان های آذر بایجان شرقی و غربی، کرمانشاه و قم بوده و تاسیس شعب استان های اردبیل و کرمانشاه در دست اقدام می باشد.

تیم فروش و بازاریابی پپسی تبریز، یکی از قویترین و توانا ترین واحدهای فروش منطقه، با نیروی انسانی بالغ بر صدو بیست نفر می باشد.

همچنین جهن عرضه مستقیم محصولات 40 دستگاه خودروی ایسوز در این واحد فعال می باشد. اشتغال زایی صورت پذیرفته توسط این واحد به صورت مستقیم بالغ بر 150 نفر در کارخانه پپسی تبریز و بالغ بر 60 نفر در شعب عنوان شده، می باشد.تاریخچه پپسی

آدرس:
تبریز - کیلومتر 22 جاده تبریز تهران
تلفن: 4 - 6307402 0411
فکس: 6307405
ایمیل: info@pepsitabriz.comبزرگنمایی پپسی تبریز